Coricamo.pl - Testujemy wzory wielkanocne. Podsumowanie

 Witajcie.

Przez ostatnie tygodnie, nasze projektantki testowały dla Was wzory wielkanocne od Coricamo.

Zestawy, które otrzymały zawierały  kanwę czystą typu Aida (100% bawełna) o gęstości 54 oczek/10 cm (14ct), mulinę, igłę oraz kolorowy wzór graficzny. Do zestawu dołączona była również drewniana zawieszka w kształcie jaja o wysokości 15 cm.


Viola pracowała nad Jajkiem z pisklakami.


Zestaw: Jajko z pisklakami ( Z 10315)
Wielkość w krzyżykach: 81x63
Wielkość w cm: 11x15
Ilość kolorów: 15

Tak wyglądały postępy prac Violi nad powyższym wzorem.


A tak przedstawia się efekt końcowy."Zestaw do haftu jest bardzo dobrze opisany, haftowało się bardzo przyjemnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do opisów, są świetnie przygotowane. Mulin z zestawu zostało, starczyłoby na haft z drugiej strony jajka, jednak ja postanowiłam drugą stronę pomalować i ozdobić za pomocą szablonu. Haft wokół jajka obkleiłam tasiemką, na którą później przykleiłam sznurek. Taki zamysł na oprawienie miałam od początku i udało się go w pełni zrealizować. Polecam ten zestaw do haftu, można przygotować świetną dekorację na święta, albo na prezent."Aga pracowała nad Jajkiem z zajączkiem wielkanocnym.


Zestaw: Jajko z zajączkiem wielkanocnym  (Z 10316)
Wielkość w krzyżykach: 81x63
Wielkość w cm: 11x15
Ilość kolorów: 16

Tak prezentowały się postępy prac nad wzorem.

A tak wygląda gotowa zawieszka w wykonaniu Agnieszki.


"Praca z powyższym zestawem to czysta przyjemność. Wzór nieskomplikowany i dobrze rozpisany. Piękne, wiosenne i żywe kolory oraz błękitny odcień kanwy idealnie ze sobą współgrają. Oprawa w formie  drewnianej zawieszki pozostawia miejsce na własną kreatywność i różnorakie wykończenie. Brzeg jaja obkleiłam plecioną, sztywną wstążeczką. Górę przyozdobiłam kokardą, któraą wykonałam z dwóch wstążek o różnej szerokości. Na haftowanej trawie zakwitły dodatkowo drobne kwiatuszki. Szczerze polecam."

Podobają się Wam nasze wielkanocne zawieszki? A może wolicie tradycyjną oprawę haftu? Coricamo ma w swojej ofercie ramkotamborek, który idealnie sprawdzi się przy oprawie wyżej przedstawionych haftów. Ramkotamborek, o którym mowa znajdziesz w ofercie sklepu tutaj <klik>.

Tegoroczne święta Wielkiej Nocy nie będą takie, jak zwykle. Pandemia wywróciła wszystko do góry nogami, ale nie warto porzucać pięknych tradycji i koniecznie przygotować wielkanocne ozdoby. 

Jakie dekoracje w tym roku zagoszczą u Was? 

Miłego dnia!

7 komentarzy:

 1. Wzory są piękne a prace wykonane przez testerki cudowne gratuluję

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne wyszły :) Wzory cudowne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne są te Wasze jajeczka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne te Wasze hafty !!! bardzo ładne wzory otrzymałyście a haft na tej drewnianej zawieszce wygląda cudnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne te Wasze jajca a hafciki jakie dokładne i delikatne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastyczne jajka powstały :-) Pięknie wyhaftowane i cudnie wykończone :-)

  OdpowiedzUsuń

Podsumowanie Calu charytatywnego Irvette

 Witajcie Kochani. Za nami wspólne dzierganie wzoru Agi S- Irvette. Powstało wiele przepięknych chust. W naszym mniemaniu wszystkie Calinecz...